Dudak Büyütme

 

Dudaklar her erkeğin ve özellikle kadının, yüz güzelliğine ve orantısına fayda sağlayarak, ifadesini kuvvetlendiren detaylardır. Doğuştan ince dudaklı olunabileceği gibi, sonradan ilerleyen yaşın verdiği deformasyonlardan ötürü, dudaklarda çökme, dudak kıvrımlarında ve kenarlarında ince çizgilerin oluştuğu görülür.

Dudak Büyütme Operasyonu

Dudak büyütme operasyonları bu tarzda gelişen dudak sorunlarına büyük oranlarda çözüm sağlayarak, dudakların orantılı bir şekilde yüze uyumlu hale gelmesine yardımcı olurlar. Dudak dolgusu olarak da bilinen dudak büyütme operasyonu Este Clinica Efes bünyesinde özel olarak geliştirilmiş bir sistemle de uygulanmaktadır.

Bu yağ transferi sistemi ile vücudunuzun uygun görülen bir yerinden alınan yağlı doku, dudaklarınıza transfer edilir ve bu şekilde dolgun dudaklara kavuşabilir ve ağız çevresindeki ince kırışıklıkların azaldığını gözlemleyebilirsiniz. Bir çeşit yağ enjeksiyonu yöntemi olan yağ transferi metodu, hacmin geliştirilmesi istenilen alanlara enjekte edilerek, güvenli, uzun ömürlü ve doğal sonuçların alınmasına fayda sağlıyor.